Ekonomia społeczna - Parafrazując słowa...

Parafrazując słowa...

Parafrazując słowa jednego ze szczecińskich blogerów: realu wokół nas nie zmieni się dzięki ciągłemu przebywaniu w wirtualu. Dobrze wiedzą o tym uczniowie Gimnazjum nr 12 im. Stanisława Lema oraz nauczycielki tego Gimnazjum – Anna Czerwik i Elżbieta Dymną i społeczne aktywistki - Zuzanna Krysiak, Joanna Tyszkiewicz i Anna Urbanowicz.
Celem akcji "Żyj w pięknie" było zwrócenie uwagi szczecinian na zaniedbaną przestrzeń naszego miasta oraz przekształcenie przynajmniej jej części w miłą dla oka. Czy i jak tego dokonano, można dowiedzieć się, odwiedzając wspomniane gimnazjum oraz oglądając zdjęcia z akcji.
Mikroinicjatywa "Żyj w pięknie" realizowana była w ramach projektu "REkreacja. Profesjonalny Menedżer Społeczny" finansowanego przez Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


Żyj w pięknie

Parafrazując słowa jednego ze szczecińskich blogerów: realu wokół nas nie zmieni się dzięki ciągłemu przebywaniu w wirtualu. Dobrze wiedzą o tym uczniowie Gimnazjum nr 12 im. Stanisława Lema oraz nauczycielki tego Gimnazjum – Anna Czerwik i Elżbieta Dymną i społeczne aktywistki - Zuzanna Krysiak, Joanna Tyszkiewicz i Anna Urbanowicz. Celem akcji "Żyj w pięknie" było zwrócenie uwagi szczecinian na zaniedbaną przestrzeń naszego miasta oraz przekształcenie przynajmniej jej części w miłą dla oka. Czy i jak tego dokonano, można dowiedzieć się, odwiedzając wspomniane gimnazjum oraz oglądając zdjęcia z akcji.Mikroinicjatywa "Żyj w pięknie" realizowana była w ramach projektu "REkreacja. Profesjonalny Menedżer Społeczny" finansowanego przez Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
 
 

Serwis Ekonomia Społeczna wykorzystuje "cookies" (ciasteczka) w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu oraz personalizacji ustawienia treści i usług. W przypadku braku zgody na ich zapisywanie konieczna jest zmiana odpowiednich ustawień przeglądarki internetowej.

Akceptacja cookies.